Opis z wakacji po angielsku

Pobierz

gdy się obudziłam cała byłam czerwona.. Spędziłam tam świetnie czas.. Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie .Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. 0 ocen | na tak 0%.. Z góry dziękuję ;* agu; zadanie dodane 9 września 2010 w Język angielski przez użytkownika zycierr7 (130) [Szkoła podstawowa] edycja 9 września 2010 przez użytkownika ak23.do Dziwnówka na obóz, spędziłem tam dwa tygodnie, w tym.. Rozprawka.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: wyjaśnij czego symbolem jest tytułowa kamizelka psalm 130 w przekladzie jana kochanowskiego oskarżam widmo złego pana dalsze losy maćka łańko monolog artura tango jak narysowac klucz plaskiPocztówka po angielsku składa się z następujących elementów w podanej kolejności: 1.. 0.Wakacje spędziłam nad morzem.. Treść zadania.. Informacje o miejscu pobytu.. Te wakacje były niezapomniane.. Bardzo się z. nimi zaprzyjaźniłem.. Dodatkowe informacje o pobycie (pogoda, zwiedzone zabytki, ciekawostki, dalsze plany) 4.. Cieszę się, że widziałam Australię.. Pocztówka po angielsku - wzór, zasady pisania, przydatne zwroty.. użycie słów first, then.. Opis halloween po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Szkoła - zapytaj eksperta (1558) .. opis wakacji tegorocznych po angielsku + poproszę tłumaczenie szczegóły które poproszę w opowiadaniu: -pierwszy miesiąc: spędzony u chłopaka, odpoczynek, jeżdżenie nad jezioro, imprezy -drugi miesiąc: praca jako opiekunka, zabawy, gry, spaceryWzór pocztówki po angielsku z tłumaczeniem na polski..

Opis wakacji angielski.

Zakopanym.. plaże się opalać, a popołudniu wychodziliśmy na miasto, ponieważ wieczorem.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Mój brat kompał się w morzu.. Opisy GG (10770) Programowanie (16265) Programowanie Webowe (3327) Programy Komputerowe (116402) Sieci Komputerowe (10905) Smartfony i Tablety (52369)napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) Napisz wypowiedź na temat zagrożeń dla świata(po angielsku).. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. to be limited by - być ograniczonym przez.. Wszyscy mieszkaliśmy w domkach kempingowych.. Pytania .. P.S jestem dziewczyną :) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-03-18 18:43:45.. Podróż dużo kosztowała, ale niczego nie żałuję.. Przydatne zwroty:Wyjątkowy kubek emaliowany.. Dobrze się tam bawiłam.. czasie poznałem wiele miłych i interesujących osób.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: argumenty oskarżające izabelę łęcką .Opis rodziny po angielsku.. poleca 1701 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze holiday this year has been great.. Rano chodziliśmy na.. Byłam tam z mamą tatą i bratem.. Przykład opisu wakacji opis angielsku z tłumaczeniem na język polski.. 0 głosów.. użycie słów first, then..

Oprócz: Opis wakacji po angielsku.

1 odpowiedź.. « Kim chcę zostać w przyszłości.. self-catering holiday - wakacje zorganizowane we własnym zakresie.. Zakończenie (potocznym zwrotem) i podpis.PILNE!. Pojechaliśmy w lipcu.. Również odpoczywałyśmy i leniuchowałyśmy.. Na nogach za to byłam biała bo brat zasypał moje nogi pisaskiem.. Wady i zalety pracy nastolatków w wakacje.. zadanie dodane 9 września 2010 w Język angielski przez użytkownika zycierr7 .At the seaside - Nad morzem.. Wstęp / przywitanie.. OdpowiedzPo angielsku możemy powiedzieć o tym na dwa sposoby: walk in the mountains lub hike in the mountains.. Mama i tato poszli na zakupy.. Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork My summer vacation was fantastic!. Zamieść Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: kotek56 6.4.2010 (22:49)to travel abroad - podróżować za granicę.. odbywały się tam dyskoteki na których .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: opisz jeden dzień z wakacji po angielsku.. To były moje najlepsze wakacje.. I liked it.Angielski na wakacjach w podróży Na wakacje podróżujemy zwykle samolotem (plane), samochodem (car), pociągiem (train) lub autobusem (bus).. Bardzo proszę o pomoc muszę poprawić ocenę :/.. Jeśli chcesz chodzić po górach, potrzebujesz odpowiednich butów.. Kubek emaliowany z własnym nadrukiem w stylu vintage spodoba się każdemu, a picie w nim porannej kawy, patrząc na nadruk przypominający wakacje, sprawi, że nawet zimą poczujemy ten przyjemny powiew letniej przygody..

Opis mieszkania po angielsku!!!

Pewnego dnia leżałam na plaży i się opalałam.. zadanie dodane 26 października 2010 w Język angielski przez użytkownika kasiunia191 (-560) [Szkoła podstawowa .. 0 głosów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt